Finał Empiku

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

Wisława Szymborska

22 lutego 2021 r. zapisze się w historii naszej szkoły jako jedna z najważniejszych dat. To właśnie tego dnia do naszej placówki przyjechała ciężarówka z tysiącem książek oraz czytnikami ebooków, które wygraliśmy w konkursie Empiku „1000 powodów by czytać”. Mimo trudnej sytuacji epidemicznej powitali ją radośni i uśmiechnięci uczniowie klas młodszych i starsi przedszkolacy wraz z panem burmistrzem Adamem Ciszkowskim, dyrekcją, nauczycielami, przedstawicielami rodziców oraz zaproszonymi gośćmi. Podczas uroczystego przekazania nagrody gościliśmy przedstawicieli Empiku, firmy DHL oraz telewizji TVN. Nie mogło też zabraknąć Pani Kropki i Redaktora Książeczki, którzy przekazali nam wygraną.

Dla nas wszystkich będą to niezapomniane emocje i mnóstwo wspaniałej zabawy. A już niedługo nasi uczniowie, dzięki wygranym książkom, będą mogli przekraczać bramy do tysiąca wspaniałych i ciekawych światów.

Jeszcze raz wszystkim którzy się przyczynili do naszego zwycięstwa serdecznie dziękujemy.

Najmocniej dziękujemy naszym uczniom, którzy przygotowali zwycięską pracę: Bogusi, Patrycji, Oli, Oliwce, Klaudii, Kubie, Maksowi, Dagmarze oraz Zuzi i Roksanie. Nagrody dla Was czekają i otrzymacie je jak tylko będziemy mogli się spotkać w szkole.