Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas ósmych

Uroczystość  Zakończenia Roku Szkolnego klas VIII  udała się wspaniale. Uczniowie  mieli okazję zaprezentować swoje talenty wokalne, aktorskie i kabaretowe. Dziękujemy także Uczniom , którzy reprezentowali naszą szkołę w poczcie sztandarowym.

Pan Burmistrz Adam Ciszkowski  wręczył  stypendia uczniom, którzy wyróżniali  się w nauce oraz w zaangażowaniu na rzecz szkoły i środowiska lokalnego

Pani Dyrektor Wioletta Ceglińska, przewodnicząca Rady Szkoły  pani Beata Zając oraz wychowawczynie – pani Dorota  Borowik i Zofia Kruszewska pogratulowały uczniom klas VIII  ukończenia szkoły oraz  wręczyły przygotowane niespodzianki .

Zgodnie z naszą szkolną tradycją klasy VII  pożegnały starszych kolegów wręczając pamiątkowe zdjęcie i  prezenty. Dodatkową niespodzianką była prezentacja, w czasie której mogliśmy powspominać osiem lat szkoły podstawowej. Dziękujemy!

W sposób szczególny dziękujemy za życzliwą współpracę, zaangażowanie oraz wielką pomysłowość Rodzicom klas VIII. Zawsze mogliśmy liczyć  na Państwa pomoc.

Życzymy wszystkim nauczycielom i uczniom  udanych wakacji, a naszym absolwentom dostania się do wymarzonej szkoły.

Wychowawczynie klasy 8a i 8b

Tekst -p. Z. Kruszewska