Targi Książki

19 maja najaktywniejsi czytelnicy z klas 3-8 wybrali się na wycieczkę na Stadion Narodowy, gdzie odbywały się Targi Książki i Mediów Vivelo. Nasi uczniowie z ogromnym zainteresowaniem odwiedzali stoiska wydawców i szukali ciekawych książek. Młodsi czytelnicy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z Łucją Malec- Kornajew, autorką książki "Złoty pociąg i inne największe zagadki historii sztuki". Nie zabrakło im też czasu na idpoczynek i zabawę.

Starsi uczniowie uczestniczyli w spotkaniu ze znaną z mediów społecznościowych Anią od matmy. Korzystając z tej okazji zadawali pytania o treści i zagadnienia, które sprawiają im problemy. Wszyscy wracali w w wyśmienitych humorach, przeglądając książki, które zakupili.
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za wsparcie finansowe wycieczki.

Autor: p.M.Kudelska