Przedstawienie teatralne "Zaczarowany ołówek"

9 marca 2018r. dzieci z naszego przedszkola obejrzały spektakl teatralny "Zaczarowany ołówek"  w kinie Kultura w Wołominie. Główny bohater Michaś za pomocą czarodziejskiego ołówka otrzymanego od maga, pokonywał wszystkie przeszkody jakie napotkał. Pewnego dnia zostaje porwana jego przyjaciółka, więc Maciuś wybiera się w podróż, która ma na celu uwolnienie jej z rąk złego czarodzieja. Pomaga mu w tym "czarodziejski ołówek". Przedstawienie dostarczyło dzieciom sporo śmiechu, ale i odrobinę dreszczyku emocji. Barwna scenografia, piękne kostiumy i gra aktorska oraz niesamowite efekty świetlne a także interesująca fabuła dotycząca rozwiązywania konfliktów bardzo się małym widzom podobała i dostarczyła wielu wrażeń. Wspaniały występ, dzieci nagrodziły brawami.

Autor: Wychowawcy grup