Wycieczka z okazji Dnia dziecka - grupa Pingwinki i Rybki

Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci na całym świecie. Dzieci z grup przedszkolnych Pingwinki i Rybki postanowiły świętować ten dzień w Sali Zabaw „Miejskie Zoo” w Sulejówku. Dzięki licznym atrakcjom dzieci miały możliwość rozładowania ogromnych pokładów energii drzemiących w ich niewielkich ciałach. Przedszkolaki z ogromną przyjemnością zjeżdżały na zjeżdżalniach wprost do basenów z kulkami, biegały i skakały, przechodziły przez labirynty i przeszkody, jeździły samochodzikami, budowały z dużych klocków itp.

Gdy zmęczenie dało o sobie znać, przedszkolaki odpoczęły przy stoliczkach z poczęstunkiem, po którym nabrały nowej energii do zabawy. Oczywiście opuszczając salę zabaw trzeba było posprzątać po sobie, ale dzieci po codziennych treningach sprzątania w przedszkolu, nie miały z tym najmniejszego problemu. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola z nadzieją, że jeszcze tam pojedziemy!

Autor: Wychowawcy grup