Brzechwiada 2018

10 czerwca 2018r. na terenie naszego Zespołu po raz kolejny odbył się piknik rodzinny „Brzechwiada”. Cały dzień był pełen wrażeń. Rano Gminne Centrum Kultury organizowało VIII Bieg Rycerza Okunia. W godzinach południowych rozpoczął się piknik połączony z zajęciami edukacyjnymi organizowanymi w ramach projektu „Wsparcie w rozwoju edukacyjnym dzieci i młodzieży z Gminy Halinów”. Jednocześnie na terenie boiska szkolnego odbywał się turniej piłkarski o puchar Burmistrza Halinowa organizowany przez Klub Sportowy „Iskra”.

Jednak najważniejszym momentem było oficjalne otwarcie nowego budynku przedszkola. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali:

- Burmistrz Halinowa – p. Adam Ciszkowski

- Sekretarz Halinowa i Radny Powiatowy – p. Robert Grubek

- radni Rady Miejskiej w Halinowie – p. Krzysztof Mościcki i p. Bogdan Janczarek

- Przewodniczący Rady Miejskiej – p. Marcin Pietrusiński

- Dyrektor ZSP w Okuniewie – p. Wioletta Ceglińska

- przedstawiciel Rodziców – p. Agnieszka Ziętek

- przedstawiciel dzieci – Patryk Rojek

Ksiądz Proboszcz – Dariusz Wieczorek dokonał poświęcenia przedszkola, po czym wszyscy goście mieli możliwość obejrzenia nowego budynku.

Wszystkie dzieci miały moc atrakcji, pokazały również swoje zdolności wokalno – taneczno – artystyczne na profesjonalnej scenie.

Na koniec wszystkim obecnym na Pikniku czas umilił zespół MATT.

Za piękną organizację tego dnia ogromne DZIĘKUJĘ składamy: p. Dariuszowi Kowalczykowi oraz GCK w Halinowie, Radzie Rodziców przy ZSP w Okuniewie, sponsorom i przyjaciołom szkoły, nauczycielom i pracownikom ZSP w Okuniewie, wszystkim osobom które zaangażowały się w uświetnienie tego dnia.