Dzień Przedszkolaka w grupie "Pingwinki"

W piątek, 28 września 2018r obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka.

Dzieci z grupy Pingwinki – jak na super przedszkolaków przystało, świetnie poradziły sobie z zagadkami dotyczącymi naszego przedszkola. Odtańczyły  „Taniec Pingwina” a także śpiewały piosenki o przedszkolu. Zabawy z chustą animacyjną i piłeczkami sprawiły przedszkolakom wiele radości. Następnie przyszła pora na tańce z balonikami – dzieci trzymały balony w parach między brzuszkami, następnie głowami a na końcu odtańczyły taniec indywidualny. Jak na „Pingwinki” przystało przedszkolaki pokolorowały postać bajecznie kolorowego Pingwina. Zwieńczeniem zabaw było wręczenie dzieciom słodkich upominków i pamiątkowych medali okolicznościowych – bo przecież nasze „Pingwinki” są na medal!!!

Autor: M. Orzechowska, A. Wąsowska