"Czytanie w grupie Rybek" - sezon 2

W ubiegłym roku przedszkolnym dzieci korzystały z uprzejmości swoich rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem zapoznawali je z literaturą dziecięcą. Postanowiliśmy kontynuować tę dobrą praktykę.

Akcja czytania ruszyła 3 października, kiedy mama Mai – p. Renata odwiedziła nas i przeczytała wspaniałą historię z Pięknego Lasu, w którym sroka nie kradła, lis nie kłamał, komary nie gryzły, skunks ślicznie pachniał, a wilk… wilk nikogo nie pożerał. Takiej bajki dzieci jeszcze nie znały, więc z wielką uwagą słuchały interesującej opowieści. Nie mniejsze zainteresowanie przyciągnęła druga – prześlicznie ilustrowana książeczka pt. „Jak Maja została wróżką”, którą jeszcze wiele razy w ciągu dnia oglądały dziewczynki, podziwiając postać bohaterki.

Serdecznie dziękujemy za miło spędzone chwile.

Autor: A. Stankowska - Cieśluk