Dzień Pluszowego Misia w grupie "Żyrafki"

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie… Pluszowe misie obchodziły swoje święto w grupie „Żyrafki” 22 listopada. Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane maskotki.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy poprzez przybicie piątki - wielkiej misiowej łapce, następnie poznały historię misiowego święta, wspólnie uczyły się piosenki i wykonały opaskę na głowę. Na koniec odbyła się „Misiowa dyskoteka”, podczas której nie zabrakło takich przebojów jak: „Jadą , jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia”, „Bańkę łap” itp.

Chętne dzieci wzięły też udział w sesji fotograficznej, zamieniając się na chwilę w pluszowego misia.

Tego dnia, przedszkolaki poznały też misia - Wojtka - bohatera projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, w którym grupa „Żyrafki” bierze udział.

Na pamiątkę wspaniałej zabawy wszyscy dostali pamiątkowe misiowe dyplomy.

Autor: M. Rutkowska