Bal karnawałowy starszaków

W miniony poniedziałek w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać królewny, biedroneczki, piratów, policjantów, Spider-Mana… nie sposób było zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na ten wyjątkowy dzień zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca. Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi serpentynami i balonami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tanecznych zabawach. Wspólne tańce przyniosły wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów dla dzieci oraz Radzie Rodziców za sfinansowanie balu.