Podziękowanie za zbiórkę kaszek

Kochani! Nie tak dawno organizowałyśmy akcję zbiórki kaszek i mleka dla niemowląt z domu dziecka w Senegalu w Afryce. Dom ten prowadzą nasze siostry. Jedną z nich jest s. Grażyna Grabowska. Oto list od niej i zdjęcia. Dziękujemy jeszcze raz za hojność Waszych serc!!!

Szczęść Boże!
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę kaszek i mleka dla naszych maluchów! Wiem, że czas był krótki, że niektórzy mają problemy finansowe, ale owoce były obfite! A poza tym ukazane było dobro i miłość dla tych najmniejszych!!! Akcja ta była niesamowita - było wojsko polskie i zaproponowali przewóz paczek. Były trudności, bo jak inaczej, ale wszystko dobrze się skończyło. Dzięki wielkie!!!
Mamy około 80-ro dzieci! Jedne przychodzą, drugie odchodzą, a więc ilości pożywienia, jakie używamy każdego dnia są niemałe.
Na trzecim zdjęciu jest Mamadou. Ma on problem z czerwonymi krwinkami, są one źle uformowane. I nie ma żadnej możliwości mu pomóc. Ile ma życia przed sobą…? Jest radosny i ma apetyt, jeżeli nie jest chory. Mamusia jego zmarła przy porodzie, ale tato przychodzi go odwiedzać! Mamy zawsze kilkoro dzieci z problemami, tak to już jest. Jeżeli jest możliwe, staramy się rozwiązać problem, ale są pewne choroby albo wady, z którymi trzeba żyć.
Bardzo dziękuję wszystkim, sprawiliście nam wiele radości! Dziękuję!!!
s. Grażyna Grabowska fmm