Teatrzyk i fotograf w przedszkolu

Wraz  z nadejściem nowej pory roku - Wiosny, w naszym przedszkolu pojawili się zaproszeni goście: grupa artystyczna z  teatrzykiem kukiełkowym oraz pan fotograf, który opowiedział  nam o swojej pracy. Dzieci mogły obejrzeć i poznać elementy wyposażenia fotografa - potrzebne do uzyskania  pięknych zdjęć. Po wspaniałej sesji zdjęciowej, w której miały okazję brać udział wszystkie przedszkolaki, odbyło się przedstawienie   pt. "Kopciuszek". Piękne  lalki przedstawiły nam historię biednej dziewczynki, która na balu zgubiła pantofelek. Nasi podopieczni przekonali  się, że przez dobroć, uczciwość i pracowitość można odmienić swój los.

Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń, które utrwalone zostały na zdjęciach.

Autor: p. D. Szulim