Mama Antosia czyta Żyrafkom

Rodzice z grupy Żyrafki przychodzą do przedszkola nie tylko po to, aby przyprowadzić i odebrać swoje pociechy, ale także po to, by poczytać im bajki. Takie chwile są bardzo wyczekiwane przez dzieci, przede wszystkim te, których rodzic nas odwiedza, bo to duma, wyróżnienie i przywilej. Dziękujemy rodzicom, za tak liczne i dzielne włączanie sie w akcję "Cala Polska czyta dzieciom"- Rodzice ZYRAFEK tez. Głośne czytanie dziecku juz od najmłodszych lat ułatwia samodzielne czytanie i kształtuje nawyk samodzielnego sięgania po książki. Nasze najmłodsze przedszkolaki dnia 14 maja 2019 r. miały okazje Gościc mamę Antosia - Panią Beatę, która przeczytała dzieciom bajkę pt. "Pinokio". Żyrafki z zaciekawieniem słuchały czytanej opowieści, a później z zapałem kolorowały ilustracje Pinokio. Serdecznie dziękujemy za milo spędzony czas oraz słodki poczęstunek.

Autor: p. H. Grądzka