Dzień Mamy i Taty w Grupie ""Pingwinki"

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. Aby pokazać jak bardzo dzieci kochają swoich rodziców, jak bardzo są im wdzięczni za każdą chwilę wspólnie spędzoną, przedszkolaki przygotowały uroczystą akademię z kazji Dnia Mamy I Taty.

Przedszkolaki spiewały piosenki i recytowały wierszyki przedstawiając wesołą historię opowiadającą o tym, jak to tatuś poznał mamę… Na uśmiechniętych twarzach rodziców dalo się zauważyć dumę z własnych pociech, a nawet czasami łzy wzruszenia. Podczas występu nie zabrakło także gromkich braw dla małych artystów. Po występie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty – pachnące mydełka.

Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany jak zwykle przez niezawodnych rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Autor: Wychowawcy grupy