Owocowo- warzywne zabawy w grupie „Rybki”

Pierwszy tydzień października, upłynął w naszej grupie na owocowo- warzywnych zabawach. Podczas zajęć w przedszkolu, dzieci poznawały nazwy, wygląd i walory smakowe tych naturalnych witaminek. Dzięki temu, rozwijały wrażliwość: wzrokową, węchową, smakową i dotykową.

W ramach kontynuacji zajęć z eksperymentowaniem, udało nam się również zbadać, czy owoce i ich pestki toną. Jeśli jesteście ciekawi wyników, to zapytajcie dzieci z grupy „Rybki”

Nie zabrakło również prac plastycznych. Dzieci zainspirowane obrazem W. Metcalfa wykonały pracę pt.” Jesienny sad”.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu owoców i warzyw do naszego kącika. Cieszymy się, że angażujecie się Państwo w życie naszej grupy.

Autor: p. M. Roguska, p. M. Rutkowska