FLORYSTKA w grupie „Rybki” - „Jesienne kompozycje”

W dniu 11 X 2019r., w naszym przedszkolu gościliśmy florystkę – panią Iwonę- mamę Wiktorii. Pani Iwonka zapoznała dzieci ze swoim zawodem, wytłumaczyła niezrozumiałe dla dzieci terminy z zakresu florystyki i przyrody.

Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały opowieści na temat jej pracy. Podczas rozmowy z dziećmi, florystka pokazała dzieciom jak zrobić  bukiet, opowiadając przy tym o wykorzystanych przez nią do tego materiałach. W dalszej części warsztatów, nasze przedszkolaki, pod czujnym okiem doświadczonej florystki, krok po kroku same wykonały kompozycje jesienne. Spotkanie zostały zorganizowane w ramach doradztwa zawodowego w  przedszkolu.

Bardzo dziękujemy Pani Iwonce za spotkanie i miło spędzony czas w naszym przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy kolejnych rodziców z ciekawym zawodem!!!!

Autor: p. M. Roguska