Turniej Piłki Nożnej

Dnia 23 i 24 października na boisku przy ul. Szkolnej 4 odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Okuniewie. Pierwsi w środę do boju ruszyli chłopcy z klas 4 - 6. Po wspaniałych meczach i cudownych bramkach w rezultacie po największy puchar sięgnęli gospodarze, którzy w finale pokonali SP Brzeziny dostarczając wszystkim wielkich emocji. Trzecie miejsce zajęli uczniowie SP Halinów zwyciężając w małym finale z SP Chobot. Kolejnego dnia o zwycięstwo walczyli nieco starsi, a konkretnie klasy 7-8. Emocji również nie brakowało, ale zdecydowanie najlepsi okazali się zawodnicy SP Halinów. Średni puchar został w Okuniewie, a trzecie miejsce przypadło ekipie z Brzezin. Udane sportowo dni dla naszej szkoły. Chłopcom i Karolinie gratulujemy wyników, a wszystkim szkołom dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

Autor: p. Michał Parszewski