Eko konkurs - grupa Pszczółki - GŁOSUJMY

Grupa Pszczółki w czasie zajęć przedszkolnych rozmawiała na temat  ekologii i segregacji śmieci. Dzieci dowiedziały się, że z wielu odpadów, które wyrzucają do kosza można zrobić coś nowego. Grupa stworzyła „Eko – dziewczynkę”. Do wykonania jej potrzebne były: plastikowe butelki po wodzie, kubeczki styropianowe i kubeczki po jogurtach, stare gazety, plastikowy guzik, nakrętki po napojach, gumowe rękawiczki oraz wytłoczki po jajkach i foliowe torebki.

W chwili obecnej nasza praca zgłoszona jest do ogólnopolskiego konkursu Nasze Ekologiczne Przedszkole. Bardzo prosimy o głosy na naszą pracę! Głosować można codziennie (oddając 1 głos) poprzez stronę http://programyedukacyjne.pl/konkurs/galeria-prac.html
W polu miejscowość wystarczy wpisać: Okuniew i nacisnąć gwiazdkę przy zdjęciu Eko - dziewczynki. Dla weryfikacji głosu należy wpisać swój adres mailowy a następnie potwierdzić oddanie głosu klikając link w otrzymanym mailu. Głosowanie odbywa się do dnia 9 maja 2016r. do godziny 12:00.
Każdy głos jest bardzo ważny i za wszystkie serdecznie dziękujemy Uśmiech

Autor: K. Krupa