Eko konkurs - grupa Motylki - GŁOSUJMY

Dzieci z grupy przedszkolnej "Motylki" cały tydzień rozmawiały na zajęciach na temat dbania o środowisko naturalne. Jednym ze sposobów jaki poznały dzieci jest recykling, którego celem jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów. Przedszkolaki dowiedziały się, jak segregować śmieci oraz, że można z nich zrobić coś nowego. W taki sposób z butelek po napojach, starych gazet, korków od butelek, niepotrzebnych płyt CD, rolek po papierze toaletowym oraz folii bąbelkowej powstała Ośmiornica Oktawia.

W chwili obecnej ośmiornica zgłoszona jest do ogólnopolskiego konkursu Nasze Ekologiczne Przedszkole. Bardzo prosimy o głosy na naszą pracę!!! Głosować można codziennie (oddając 1 głos) poprzez stronę http://programyedukacyjne.pl/konkurs/galeria-prac.html
W polu miejscowość wystarczy wpisać: Okuniew i nacisnąć gwiazdkę przy zdjęciu ośmiornicy. Dla weryfikacji głosu należy wpisać swój adres mailowy a następnie potwierdzić oddanie głosu klikając link w otrzymanym mailu.

Każdy głos jest bardzo ważny i za wszystkie serdecznie dziękujemy Uśmiech

Autor: M. Orzechowska