Olimpiada sportowa - RUCH TO ZDROWIE !!!

Dnia 5 maja 2016r. dzieci z oddziałów zerowych uczestniczyły w olimpiadzie sportowej, która odbyła się na boisku przedszkolnym. Zawody sportowe rozpoczęto od rozgrzewki i wyboru kapitanów grup. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach: biegały pomiędzy pachołkami, rzucały woreczkami do kół hula – hop, sprawnie podawały piłkę nad głową, z uwagą przenosiły styropianowe jajeczka oraz zwinnie skakały w woreczkach.

Po odbytych konkurencjach kapitanowie grup zliczyli punkty uzyskane za konkurencje a zawodnicy z drużyn czekali z niecierpliwością na werdykt…

Nagrody za udział w olimpiadzie wręczył nasz gość – Pani dyrektor, która wszystkim zawodnikom pogratulowała i poczęstowała dzieci słodkimi cukierkami.

Za zajęcie I miejsca – grupa Krasnoludki i grupa Pszczółki otrzymała złoty puchar Uśmiech

A za zajęcie II miejsca – grupa Sówki otrzymała srebrny medal Mrugnięcie

Po sportowych zmaganiach, zmęczone ale, mimo to wesołe dzieci wróciły uśmiechnięte do przedszkola.

Autor: K. Krupa