Szkoła od 2000 r.

W 1999 r. ,w związku z reformą oświaty, w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego weszło 3 letnie Gimnazjum, a szkoła podstawowa została szkołą 6 klasową. Dyrektorem była

W 2004 r. dyrektorem ZSP została p. Małgorzata Biernacka, która pełniła tę funkcję do 2014r.

W roku szkolnym 2014/2015 obowiązki dyrektora pełniła p. Małgorzata Dubińska.

Od roku 2015 nowym dyrektorem Zespołu została p.Wioletta Ceglińska. W 2017 r. w związku z kolejną reformą oświaty zostały zlikwidowane gimnazja, a szkoła podstawowa stała się ośmioklasowa.

W roku 2018 zostało zbudowane sześcioodziałowe,  nowoczesne i kolorowe przedszkole.

Marzec 2020r. przyniósł kolejne wezwanie - na świecie wybuchła pandemia koronawirusa, wywołująca Covid 19. Sytuacja spowodowała, że przez kilkanaście miesięcy (z przerwami) dzieci uczyły się w systemie zdalnym, ewentualnie hybrydowym (część zdalnie, część stacjonarnie)

Od września 2022r. wróciliśmy do normalnej, stacjonarnej nauki. Również w tym czasie rozpoczęła się termomodernizacja budynku szkoły. Szkoła zyskała na wyglądzie zewnętrznym, wymienione zostały okna, instalacja grzewcza, budynek został ocieplony a na dachu zainstalowano fotowoltaikę.

Termomodernizacja została zakończona w 2023r.