Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim

Miło nam poinformować, że   w dniach 15 -22 maja  2023 roku odbył się Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów -  w konkursie wzięło łącznie udział 43 uczniów z klas 4-8 S.P. Uczestnicy czytali płynnie, wykazując się ciekawą interpretacją wybranych przez siebie lektur. Mieliśmy okazję wysłuchać fragmentów wielu angielskich lektur  tj;  “Ali Baba”, “ Sleeping Beauty”, ”Tom Sawyer”, “ Mr Bean” , “Robin Hood”,  “

Romeo and Juliets”, „ Oliver Twist”, : Huck Finn”, „ Winnie the Pooh “ i inne.

Dyplomy  dla laureatów konkursu zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego II semestr nauki.  Dziękuję  wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcam naszych uczniów do czytania lektur w języku angielskim.

Organizatorem konkursu była p. Zofia Kruszewska

Autor: p.Z.Kruszewska