IV Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych

15 stycznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzezinach odbył się IV Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych. Nasze Gimnazjum reprezentowała Klaudia Zgiet  z kl. III, która zajęła I miejsce. I miejsce w swojej kategorii zajął także zespół wokalny z kl. 3 Szkoły Podstawowej przygotowany przez p. Jelenę Oleksy. W kategorii solistów w kl. 4-6 nasza reprezentantka Aleksandra Wyganowska z kl. 5 zajęła III miejsce. Bardzo pięknie zaprezentował się także Zespół Wokalny składający się głownie z uczniów klasy 5. Jako jedyni w konkursie wykonali kolędę w języku…łacińskim. Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy udanego występu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Autor: Katarzyna Noszczak