Jasełka i wspólne kolędowanie' 2015

Dnia 18 grudnia 2015r. odbyło się przedświąteczne spotkanie społeczności szkolnej, rodziców oraz środowiska. Wystawiono przedstawienie jasełkowe, w którym, kolejny rok, brała udział obecna klasa piąta. Jednak było nieco inaczej, gdyż w przedstawieniu brali udział rodzice! Podczas prób każdy starał się jak najlepiej wcielić w swoją rolę, ale podczas spotkania bożonarodzeniowego w szkole wszyscy maksymalnie wykorzystali swoje zdolności i umiejętności. Wspaniałe stroje aktorów, scenografia, choreografia były na najwyższym poziomie. Ogromne owacje na stojąco świadczyły, że to, co przygotowała klasa piąta ze swoimi rodzicami, podobało się wszystkim. Dziękujemy.

Po jasełkach odbyło się wspólne kolędowanie, a przodującymi były poszczególne klasy z wychowawcami. Wprowadziło to wszystkich we wspaniały, świąteczny nastrój. Na zakończenie nauczyciele naszej szkoły zaśpiewali góralską kolędę.

Teraz oczekujemy na święta. Wszystkim życzymy wspaniałej, świątecznej atmosfery.

Autor: Małgorzata Biernacka