Wycieczka klasy 3 a na warsztaty z majsterkowania

W dniu 3 marca 2016 roku uczniowie klasy IIIa wraz z opiekunami wzięli udział w warsztatach organizowanych w Bricomarche w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 82a. W czasie 2-godzinych zajęć dzieci miały możliwość sprawdzenia swoich sił w majsterkowaniu. Dziewczynki miały za zadanie z gotowych elementów złożyć kołyskę dla lalek, natomiast chłopcy robili drewniane samoloty. Gotowe przedmioty można było pomalować i ozdobić według własnego pomysłu, korzystając z różnokolorowych farb i naklejek. W wykonywaniu zadań dzieciom służyli poradą i pomocą pracownicy sklepu. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Bricomarche. Na miejscu uczniowie mieli możliwość zakupienia gadżetów. Na zakończenie zajęć na wszystkich czekała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.

A.Knap