Czytanie w Pingwinkach

Cała Polska czyta dzieciom – to kampania społeczna mająca na celu propagowanie czytania dzieciom, jako przyjazną i skuteczną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju psychicznego, społecznego i moralnego. Czytanie dziecku jest dobrym sposobem spędzania czasu i najlepszą inwestycją w jego przyszłość! Z tego powodu w piątek, 12 stycznia gościliśmy Panią Annę Stępniak – mamę Nikoli, która rozpoczęła w grupie Pingwinków akcję czytania przedszkolakom. Dzieci z ciekawością słuchały bajki pt. „Brzydkie kaczątko” i śledziły jego losy oglądając piękne obrazki. Na koniec, za dobre zachowanie i uważne słuchanie maluchy dostały „coś słodkiego” i pokolorowały obrazek pięknego łabędzia. Bardzo dziękujemy Pani Ani za wspólnie spędzony czas!

Autor: M. Orzechowska