Wycieczka na spektakl musicalowy "Karolcia"

Dnia 30.01.2018r dzieci z grupy "Żyrafki" i „Papużki” uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Kina "Kultura" w Wołominie. Przedszkolaki obejrzały spektakl musicalowy pt.:. „Karolcia”. Przedstawienie Teatru Współczesnego z Krakowa przeniosło widzów w świat niesamowitych przygód głównych bohaterów. Widzowie zobaczyli, w jaki sposób korzystając z magicznego koralika spełniają się nie tylko zachcianki, ale przede wszystkim można pomóc przyjaciołom ze szkoły oraz rodzicom. Spektakl ten przekazuje uniwersalne wartości i uczy tego, że warto pomagać innym, a dawanie jest tak samo przyjemne, co otrzymywanie. Wykorzystane w spektaklu efekty specjalne pozwoliły widzom poczuć baśniowy charakter książeczki Marii Kruger.

Autor: Wychowawcy grup