Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2024/2025

REKRUTACJA 2024/2025

1. Logowanie:

Jeżeli wybierasz szkołę prowadzoną przez miasto st. Warszawę logujesz się do systemu szkół warszawskich. www.warszawa.edu.com.pl

Jeżeli wybierasz szkołę z terenu powiatu mińskiego logujesz się do systemu szkół mińskich. Nabór Szkoły ponadpodstawowe Mińsk Mazowiecki - Zgłoś kandydaturę (edu.com.pl)

W każdym systemie wybierasz opcję Jestem uczniem 8 klasy, a następnie zakładkę Zgłoś kandydaturę. Po podaniu swojego numeru PESEL możesz wypełniać dane.

Po wypełnieniu danych system wygeneruje Twój login i hasło.

Zapamiętaj je bo do systemu będziesz wielokrotnie logował się używając wygenerowanych danych.

Wszyscy kandydaci wypełniają wniosek w systemie. Wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć w szkole pierwszego wyboru.

2. Terminarz

Terminy postępowania rekrutacyjnego 2024/2025 (kliknij)

3. Rozporządzenie MEiN z dnia 18 listopada 2022 r. w sprawie rekrutacji.

Tutaj możesz sprawdzić jak przelliczyć punkty za świadectwo i egzamin ósmoklasisty.

4. Plan naboru w szkołach

Warszawa - plan naboru (zostanie podany w momencie opublikowania przez Miasto Stołeczne Warszawa)

5. Dni otwarte w szkołach

Warszawa -  zostanie podany w momencie opublikowania przez Miasto Stołeczne Warszawa