Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2021/2022

REKRUTACJA 2021/2022

1. Logowanie:

Jeżeli wybierasz szkołę prowadzoną przez miasto st. Warszawę logujesz się do systemu szkół warszawskich. www.warszawa.edu.com.pl

Jeżeli wybierasz szkołę z terenu powiatu mińskiego logujesz się do systemu szkół mińskich. www.minskmazowiecki.edu.com.pl

W każdym systemie wybierasz opcję Jestem uczniem 8 klasy, a następnie zakładkę Zgłoś kandydaturę.Po podaniu swojego numeru PESEL możesz wypełniać dane. .

Po wypełnieniu danych system wygeneruje Twój login i hasło. Zapamiętaj je bo do systemu będziesz wielokrotnie logował się używając wygenerowanych danych.

Wszyscy kandydaci wypełniają wniosek w systemie. Wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć w szkole pierwszego wyboru.

2. Terminarz

Terminy postępowania rekrutacyjnego 2021/2022 (kliknij)

3. Rozporządzenie MEN z dnia 21 sierpnia 2019 r. w sprawie rekrutacji.

Tutaj możesz sprawdzić jak przelliczyć punkty za świadectwo i egzamin ósmoklasisty.

Rozorządzenie - pobierz

4. Plan naboru w szkołach

Warszawa - plan naboru (zostanie podany w momencie opublikowania przez Miasto Stołeczne Warszawa)

5. Dni otwarte w szkołach