Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. O placówce
  3. Kadra

Kadra

GRONO PEDAGOGICZNE 

Nauczyciele przedszkola i oddziałów przedszkolnych 2020/2021

Małgorzata Proch - wychowawca grupy 

Monika Gawlik - wychowawca grupy 

Hanna Grądzka - wychowawca grupy 

Aneta Stankowska – Cieśluk – wychowawca grupy 

Marzena Wyganowska – wychowawca grupy 

Marta Orzechowska – wychowawca grupy 

Magdalena Rutkowska - wychowawca grupy 

Monika Roguska – wychowawca grupy 

Ewa Szczepańska – wychowawca grupy 

Weronika Szuba - wychowawca grupy 

Paulina Bałdyga - wychowawca grupy "Motylki" - 0b (oddział przedszkolny w szkole podstawowej)

Język angielski:

Marzena Kudelska

 

Logopeda

Katarzyna Wołos

 

Szkoła Podstawowa

Edukacja wczesnoszkolna

Anna Knap 

Beata Pieniak

Ewa Niedziałek 

Elżbieta Piotrowska

Anna Kufel

Nauczyciele klas 4-8 

Małgorzata  Biernacka   -  język polski, etyka

Dorota Borowik  - wychowanie fizyczne

Wioletta  Ceglińska  -  plastyka

Małgorzata  Dubińska  -  informatyka

Marcin Gomulski - muzyka

Karolina Hochman - Słoma -  język niemiecki

s.Beata Karwowska  -  religia

Katarzyna  Knapik  -  historia, wiedza o społeczeństwie, 

Zofia  Kruszewska  -  język angielski

Marzena  Kudelska  -  plastyka, technika, 

Wioletta Kurowska - wychowanie do życia w rodzinie

Beata  Magdziarz  -  matematyka

Marek Michalak - matematyka

Jolanta Olejnik - Siporska - matematyka

Elena  Oleksy  -  język angielski, 

Barbara  Podgórska  -  biologia, geografia, przyroda

Michał Parszewski - wychowanie fizyczne

Ewa Szewczyk - język polski

Beata Twarowska - religia

Katarzyna Wołos - język polski

Urszula Woźnica - doradztwo zawodowe 

Nauczyciele specjaliści:

Pedagog szkolny:

Urszula Woźnica 

Logopeda:

Katarzyna Wołos

Terapia pedagogiczna (zajęcia korekcyjno - kompensacyjne)

Ewa Niedziałek

Marzena Kudelska

Nauczyciel wspomagający

Anna Skuza

Dorota Borowik

Klaudia Bieńkowska

Biblioteka

Marek Michalak

Świetlica

Anna Knap

Urszula Woźnica

Piotr Budrowski

Katarzyna Wołos

Wychowawcy w roku szkolnym 2020/2021

Klasa 1a – Elżbieta Piotrowska

Klasa 1b – Ewa Niedziałek

Klasa 2a – Anna Kufel

Klasa 2b – Beata Pieniak

Klasa 3 – Anna Knap

Klasa 4a – Barbara Podgórska

Klasa 4b - Marzena Kudelska

Klasa 5 - Małgorzata Biernacka

Klasa 6a – Beata Magdziarz

Klasa 6b – Katarzyna Knapik

Klasa 7a – Michał Parszewski

Klasa 7b – Elena Oleksy

Klasa 8a – Zofia Kruszewska

Klasa 8b - Dorota Borowik