Szkoły Pełne Talentów

Drodzy Rodzice i Uczniowie od 01.09 rusza druga edycja projektu Lidla "Szkoły Pełne Talentów". Dzięki Państwa wsparciu w tamtym roku udało się nam wymienić Talenciaki na: instrumenty muzyczne, gry planszowe, zestaw plastyczny, biologiczną tablicę magnetyczną, znaczniki, zestaw kompasów, chustę klanzy. Zachęcamy do zbierania Talenciaków aby jeszcze bardziej wzbogacić wyposażenie naszej placówki, a tym samym ulepszyć proces nauczania Waszych dzieci. Aby otrzymać Talenciaka należy zrobić zakupy w Lidlu za min. 50zł w tym przynajmniej jeden owoc lub warzywo. Kupony możemy przynieść do szkoły i przedszkola a następnie wrzucić do specjalnie oznaczonego pudełka lub zeskanować kod QR z Taleniaka i przypisać do szkoły.