Opis grupy:

Cześć! Tutaj Żyrafki - grupa pięciolatków, która liczy 11 dziewczynek i 14 chłopców. O naszą opiekę i rozwijanie naszych umiejętności dba Pani Monika Gawlik, którą wspiera Pani Barbara Wyganowska. Jesteśmy bardzo ciekawi otaczającego nas świata i z chęcią uczestniczymy w różnorodnych zajęciach proponowanych nam w przedszkolu.

W trakcie naszych zajęć poznajemy nowe wierszyki i piosenki oraz tworzymy prace za pomocą różnych technik plastycznych. Doskonalimy także umiejętności językowe i matematyczne. Ponadto, rozwijamy zdolności społeczne, przestrzegając ustalonych zasad, udzielając sobie nawzajem wsparcia i dbając o porządek w naszej przedszkolnej sali.

Dodatkowo, pod okiem Pani Dominiki Szulim uczymy się języka angielskiego, a Pani Katarzyna Rzeplińska pogłębia naszą wiedzę z zakresu religii.

Bardzo lubimy swobodną zabawę w różnych kącikach tematycznych oraz spędzać wolny czas na świeżym powietrzu.

Jesteśmy pełni energii i gotowi na nowe wyzwania!