Jesteś tutaj:
  2. Grupy
  3. Rybki
  4. O nas

Hej witajcie! To my – RYBKI.

Wychowawcami grupy są Pani Monika Roguska i Pani Anna Wąsowska, a pomocą Pani Ewelina Popławska.

Jesteśmy  uroczymi i pełnymi energii 3 i 4  latkami.

Większość z nas dopiero zaczyna swoją przygodę z przedszkolem.

Często mamy duże problemy emocjonalne. Potrzebujemy dużo wsparcia, uwagi i troski ze strony nauczycieli.

W  przyjaznej i bezpiecznej atmosferze poznajemy zasady i reguły panujące w grupie.

Staramy się ich przestrzegać. Uczymy się samodzielności.

Lubimy aktywnie spędzać czas. Chętnie uczestniczymy w zabawach grupowych, rozwijamy  swoje umiejętności społeczne.

Różnorodne aktywności tj. zajęcia plastyczne, muzyczne czy ruchowe,  zachęcają nas do

aktywnego uczestnictwa i rozwijania swojego potencjału.

Każdy dzień w przedszkolu to dla nas nowe wyzwania i doświadczenia. Uczestniczymy w zajęciach z języka angielskiego i religii  oraz niektórzy z nas biorą udział w zajęciach o charakterze wspomagającym – logopedii.

Każdy dzień w przedszkolu to dla nas nowe wyzwania i doświadczenia. Uczestnicząc w zajęciach rozwijamy swoje zdolności i talenty. Nabieramy pewności siebie.

Wiele radości sprawiają nam spacery, zabawy ruchowe w sali i na świeżym powietrzu. Uwielbiamy swobodne  zabawy w kącikach zainteresowań.

W naszej grupie w ciągu roku organizowanych jest wiele różnych uroczystości np. Dzień Przedszkolaka, Dzień Kropki, Dzień Chłopaka itp. Wszystkie interesujące wydarzenia z życia grupy publikowane są na Facebooku i na stronie szkoły. Zachęcamy Rodziców do wejścia na stronę i podziwianie nas!