Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Grupy
  3. Rybki
  4. O nas

O nas

 

Hej witajcie! To my - RYBKI,  jesteśmy już 5- latkami.

Wychowawcami grupy są Pani Monika Roguska i Pani Anna Wąsowska, a pomocą Pani Ewelina Popławska.

Jest nas w grupie 25: 15 chłopców oraz 10 dziewczynek. Chętnie uczęszczamy do przedszkola.  Znamy się coraz lepiej i chętniej nawiązujemy przyjaźnie. Jesteśmy pogodną, otwartą, aktywną i ciekawą świata grupą. Aktywnie uczestniczymy we wszystkich proponowanych działaniach. W naszej grupie w ciągu roku organizowanych jest wiele różnych uroczystości np. Dzień Przedszkolaka, Dzień Kropki, Dzień Chłopaka itp. Wszystkie interesujące wydarzenia z życia grupy publikowane są na Facebooku i na stronie szkoły. Zachęcamy Rodziców do wejścia na stronę i podziwianie nas! 

Z chęcią uczymy się wierszyków, rymowanek i piosenek. Rozwiązujemy trudne zagadki. Bardzo lubimy wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawiają nam spacery, zabawy ruchowe w sali i na świeżym powietrzu. Uwielbiamy swobodne  zabawy w kącikach zainteresowań. Każdy dzień w przedszkolu to dla nas nowe wyzwania i doświadczenia. Uczestniczymy w zajęciach z języka angielskiego i religii  oraz niektórzy z nas biorą udział w zajęciach o charakterze wspomagającym – logopedii. Chętnie chodzimy na zajęcia dodatkowe tj. gimnastyka akrobatyczna i tańce. Uczestnicząc w zajęciach rozwijamy swoje zdolności i talenty. Nabieramy pewności siebie.

W przedszkolu jest dobrze wyposażony własny plac zabaw oraz boisko z dopasowaną i bezpieczną nawierzchnią. Niedaleko znajduje się lasek, do którego chętnie zaglądamy aby się świetnie bawić. Po obiadku uwielbiam króciutki relaksacyjny odpoczynek podczas , którego słuchamy bajeczek i spokojnej muzyki.