„Słoniki 4-latki „

O nas :

Witajcie! To my grupa wesołych Słoników!  Kontynuujemy swoją   przygodę z przedszkolem i mamy już 4 -lata!  Jesteśmy grupą, które  lubią wesołe zabawy w sali i na świeżym powietrzu. Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na samodzielność, wpływają na rozwój naszych wszechstronnych zainteresowań i pasji.  Nasze panie, które się nami opiekują, Małgorzata Proch i Dominika Szulim organizują nam różne zajęcia i wycieczki, dzięki którym zdobywamy nowe doświadczenia, poznajemy ciekawych ludzi. Podczas zabaw i zajęć w sali pomaga nam pani Iwona Rak. Kiedy się  zmęczymy , odpoczywamy na leżaczkach słuchając  bajek lub kołysanek.

Choć każdy z nas jest inny i różny, staramy się  przestrzegać obowiązujących zasad i wzajemnie sobie pomagać. W ciągu roku mamy szansę zaprezentować swoje talenty i umiejętności  podczas licznych uroczystości przedszkolnych. W naszej grupie wesoło się  bawimy , a  gdy nadchodzi czas powrotu do domu , niechętnie z przedszkolem się rozstajemy.