Grupa Papużki to 6-latki. Grupa liczy 23 dzieci, wśród których jest 14 chłopców i 9 dziewczynek. W naszej grupie jest czworo nowych dzieci, które nie chodziły wcześniej do naszego przedszkola. Grupę prowadzą dwie panie – p. Ewa Szczepańska i p. Karolina Krupa.

Dzieci są wesołe i chętnie bawią się ze sobą. Są otwarte na nowe znajomości. Lubią wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe, zabawy w kącikach tematycznych oraz zabawy manipulacyjno – konstrukcyjne klockami. Podczas zajęć w przedszkolu dzieci będą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę.

Przed nimi bowiem ważne wyzwanie – wkroczenie w świat liczb i liter. Grupa w ciągu roku będzie aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej.