Grupa Papużki to 6-latki.Wychowawcą grupy jest Ewa Szczepańska. Zajęcia z języka angielskiego prowadzi pani Marzena Kudelska. Grupa liczy 24 dzieci, wśród których jest 19 dziewczynek i 5 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek, rymowanek. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie -wkraczanie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie będzie wykonywanie zadań w kartach pracy Tropiciele. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla Nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.