Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Miło było powitać uczniów po wakacyjnej przerwie. Pani dyrektor szczególnie serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, którzy dopiero zaczynają szkolną edukację.
Na uroczystości gościliśmy również Burmistrza Halinowa - p. Adam Ciszkowski oraz p. dyrektor Centrum Usług Wspólnych Dominika Martoń-Jaroszewska. Odebrali oni szczególne podziękowania za wsparcie i trud włożony w modernizację naszej szkoły.
Drodzy Uczniowie, niech ten rok będzie czasem, kiedy odkryjecie swoje talenty, rozwijecie pasje i pokonacie własne ograniczenia. Niech będzie to czas, kiedy uczycie się nie tylko z książek, ale również z doświadczeń i od siebie nawzajem.
Życzymy Wam wszystkim owocnego i pełnego sukcesów roku szkolnego. Bądźcie otwarci na wiedzę, ciekawi świata i gotowi do działania. Razem, jako społeczność edukacyjna, jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy.
Powodzenia!