Bal ósmoklasisty

"Poloneza czas zacząć!"

Tymi słowami Dyrekcja naszej szkoły rozpoczęła 02.02.2024r. tradycyjny Bal Ośmioklasisty. Był to naprawdę piękny dzień!

Tegoroczni uczniowie klasy VIII wzięli sprawy we własne ręce i zorganizowali wspaniałe wydarzenie, które zapamiętamy na długo. Dzięki uczniom i rodzicom - nasza sala zamieniła się w prawdziwą salę balową!

Po przepięknym polonezie - mieliśmy przyjemność obejrzeć część artystyczną. Wiersze o nauczycielach doprowadziły do łez - zarówno tych ze śmiechu jak i ze wzruszenia.  A potem - tańcom nie było końca! Zabawę uświetnił zespół muzyczny, a naszym przyszłym absolwentom w tej zabawie towarzyszyli uczniowie klas VII.

Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom: Burmistrzowi Adamowi Ciszkowskiemu i Sekretarzowi Robertowi Grubkowi.

Ale przede wszystkim dziękujemy Wam, drodzy Uczniowie. Będzie nam Was brakowało!

Ale teraz... do nauki! Egzamin Ośmioklasisty tuż, tuż!