Puchacz Piotr

Już są wyniki konkursu puchacz Piotr! Udział w I etapie 8 edycji Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr wzięli chętni uczniowie klas 1-3. Kolejny etap konkursu 9 maja. Do tej rywalizacji w II etapie Konkursu zostały zaproszone osoby, które uzyskały wymagany dla danej klasy próg:

I klasa - maksymalnie można było zdobyć: 41 punktów - próg przejścia do 2 etapu to minimum: 36,5 punktów
2 klasa - maksymalnie można było zdobyć: 49 punktów - próg przejścia do 2 etapu to minimum: 32 punkty
3 klasa - maksymalnie można było zdobyć: 65 punktów - próg przejścia do 2 etapu to minimum: 50 punktów. Tym samym do kolejnego etapu przeszedł Antoni D z klasy 2a i będzie reprezentował Naszą Szkołę. Trzymamy kciuki Antoś!

Poniżej zamieszczamy również uczniów z najwyższymi wynikami.

Klasy 1
Miejsce 1: Mateusz K. 1a