W piątek 16 marca 2018 roku gościliśmy w naszej szkole 82 uczniów ze szkół podstawowych gminy Halinów, czyli z Halinowa, Brzezin, Cisia i oczywiście Okuniewa na jubileuszowym XV Gminnym Konkursie „Matematyczny Czar Par”, który został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza Halinowa.
Podczas 6-u konkurencji (Krzyżówka liczbowa, Krzyżówka z hasłem, Zadanie Prawda-Fałsz, Maraton tekstowy, Zadanie z kalkulatorem, Matematyczny Galimatias) uczniowie klas 4-7 startując parami zmagali się nie tylko z trudnymi zadaniami, ale i z czasem, gdyż każde zadanie ograniczone było piętnastoma minutami.
Wszystkie prace były sprawdzone dwukrotnie przez nauczycieli, którzy przyjechali jako opiekunowie oraz p.M.Dubińską i p.B.Magdziarz.
W oczekiwaniu na wyniki zawodnicy mogli posilić się pączkami w kawiarence, wysłuchać występów wokalnych uczniów naszej szkoły, przygotowanych przez p. Katarzynę Noszczak, zaśpiewać karaoke, wziąć udział w Turnieju Matematycznym i obejrzeć prezentację-wspomnienia z ubiegłej edycji konkursu.
Na zakończenie laureaci otrzymali okolicznościowe statuetki i nagrody, które sobie wybrali (pendrivy 32 GB, powerbanki, słuchawki, zegarki ), a pozostali medale i drobne upominki (długopisy i gry typu: bierki, pchełki, kości, jenga). Wszystkie nagrody zostały zakupione dzięki hojności sponsorów, czyli burmistrza p.A.Ciszkowskiego, dyrektor ZSP w Okuniewie p.W.Ceglińskiej i Rady Rodziców przy ZSP w Okuniewie, którym serdecznie dziękujemy.
Organizatorzy: p.B.Magdziarz, p.K.Noszczak, p.M.Dubińska
Wyniki XV GMINNEGO KONKURSU „MATEMATYCZNY CZAR PAR”
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Szkoła |
Miejsce |
Stefaniuk Mariusz |
IV |
SP Okuniew |
I |
Brudziński Olaf |
|||
Gniado Olga |
V |
SP Okuniew |
I |
Rozbicki Michał |
|||
Maziewska Liliana |
VI |
SP Okuniew |
I |
Witczak Paweł |
|||
Zwierz Amelia |
VII |
SP Halinów |
I |
Korczyk Laura |
|||
Augustyniak Piotr |
IV |
SP Halinów |
II |
Galemba Dawid |
|||
Kamińska Oliwia |
V |
SP Okuniew |
II |
Brodowski Maksym |
|||
Kwiatkowski Mikołaj |
VI |
SP Cisie |
II |
Jackiewicz Alicja |
|||
Samul Barbara |
VII |
SP Cisie |
II |
Majer Oskar |
|||
Włodawiec Krzysztof |
IV |
SP Brzeziny |
III |
Wardzyński Filip |
|||
Dąbrowska Anita |
V |
SP Okuniew |
III |
Bytniewski Kamil |
|||
Królikowski Paweł |
VI |
SP Halinów |
III |
Paczek Fabian |
|||
Litwińczuk Bartłomiej |
VII |
SP Halinów |
III |
Szuba Mateusz |
|||
Oczkoś Kacper |
IV |
SP Cisie |
IV |
Tchorek Jakub |
|||
Kaźmierski Adam |
V |
SP Halinów |
IV |
Woronowicz Paweł |
|||
Kalińska Julia |
VI |
SP Brzeziny |
IV |
Wojtasiewicz Mikołaj |
|||
Brudziński Igor |
VII |
SP Okuniew |
IV |
Marczak Marcin |