XV Gminny Konkurs "Matematyczny Czar Par"

W piątek 16 marca 2018 roku gościliśmy w naszej szkole 82 uczniów ze szkół podstawowych gminy Halinów, czyli z Halinowa, Brzezin, Cisia i oczywiście Okuniewa na jubileuszowym XV Gminnym Konkursie „Matematyczny Czar Par”, który został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza Halinowa.

Podczas 6-u konkurencji  (Krzyżówka liczbowa, Krzyżówka z hasłem, Zadanie Prawda-Fałsz, Maraton tekstowy, Zadanie z kalkulatorem, Matematyczny Galimatias) uczniowie klas 4-7 startując parami zmagali się nie tylko z trudnymi zadaniami, ale i z czasem, gdyż każde zadanie ograniczone było piętnastoma minutami.

Wszystkie prace były sprawdzone dwukrotnie przez nauczycieli, którzy przyjechali jako opiekunowie oraz p.M.Dubińską i p.B.Magdziarz.

W oczekiwaniu na wyniki zawodnicy mogli posilić się pączkami w kawiarence, wysłuchać występów wokalnych uczniów naszej szkoły, przygotowanych przez p. Katarzynę Noszczak, zaśpiewać karaoke, wziąć udział w Turnieju Matematycznym i obejrzeć prezentację-wspomnienia z ubiegłej edycji konkursu.

Na zakończenie laureaci otrzymali okolicznościowe statuetki i nagrody, które sobie wybrali (pendrivy 32 GB, powerbanki, słuchawki, zegarki ), a pozostali medale i drobne upominki (długopisy  i gry typu: bierki, pchełki, kości, jenga).  Wszystkie nagrody zostały zakupione dzięki hojności sponsorów, czyli burmistrza p.A.Ciszkowskiego, dyrektor ZSP w Okuniewie p.W.Ceglińskiej i Rady Rodziców przy ZSP w Okuniewie, którym serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: p.B.Magdziarz, p.K.Noszczak, p.M.Dubińska

Wyniki XV GMINNEGO KONKURSU „MATEMATYCZNY CZAR PAR”

Nazwisko i imię ucznia

Stefaniuk Mariusz