Zajęcia językowe ze Scott'em Lee z Chin!!

Przez kilka ostatnich dni Scott prowadził zajęcia na lekcjach języka angielskiego. Przybliżył naszym uczniom historię oraz literaturę chińską.

Poznaliśmy horoskop chiński oraz ciekawostki na temat tradycyjnych festiwali obchodzonych w jego kraju. Na zakończenie pobytu w szkole nasz gość przeprowadził interaktywny quiz sprawdzający wiedzę uczniów zdobytą podczas jego lekcji.

W środę 30 maja Scott wraz z uczniami naszego gimnazjum wziął udział w pikniku unijnym w Gimnazjum w Halinowie. Po  powrocie nauczyciele oraz uczniowie pożegnali Scotta dziękując mu za wizytę i życząc powodzenia.

A to treść email'a , który Scott przesłał nam dziękując za gościnę w naszej szkole:

Thanks again for the help and support you and your colleagues had offered during my visit and the nice gifts you prepared for me. More importantly, I’m more than happy to see the students in class enjoying my presentations. Hope they can improve their English faster in the future! Scott

Autor: p.Z.Kruszewska