Brzechwiada - już po raz 17!

2 czerwca 2019r na terenie Przedszkola w Okuniewie odbył się 17 Piknik szkolno - środowiskowy "Brzechwiada". Jak co roku dzieci ze swoimi rodzinami mogły skorzystać z wielu atrakcji: konkurs wiedzy z nagrodami, dmuchańce, soki świeżo wyciskane, grochówka, grill, wata cukrowa, fotobudka, przejażdżka konikiem, strzelnica, malowanie twarzy i wiele innych. Na sali gimastycznej dzieci brały udział w turnieju w grę "Ringo" pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego. Swoje talenty wokalno - taneczne prezentowały dzieci ze szkoły i przedszkola, jak również zaproszone grupy taneczne. Na koniec wspólnie mogliśmy się pobawić przy muzyce zespołu Efekt.

Serdecznie dziękuję za ogromy wkład w organizację Brzechwiady wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców, jak również nauczycielom, pracownikom i uczniom naszego Zespołu. Szczególne podziękowania należą się wieloletniej pracownicy szkoły - pani Barbarze Wysockiej, która wiele lat dopinała każdy szczegół organizacyjny naszego pikniku.

Dziękuję za wsparcie finansowe i rzeczowe Gminie Halinów, Gminnemu Centrum Kultury oraz sponsorom:

• Firma EC Plus
  • AKSport Katarzyna i Andrzej Gniado
  • KORTBUD Janusz Gniado
  • GRYCAN Elżbieta Grycan
  • Firma PUTKA
  • Miodowy Kłos Anna i Krzysztof Kurek
  • Srebrny Świerk
  • Dębianka
  • Autoczęści Okuniew Sebastian Wróbel
  • Miejskie Zoo
  • Sonsiedzi Team Weronika Pękacka (w sonsiedzi nie ma błędu:))
  • Stajnia Okuniew
  • OSP Okuniew
  • Salon Fryzjerski Magdalena Bielska
  • Planeta Kreacji
  • Urszula i Maciej Orlińscy
  • Sylwia i Albin Czesuch
  • Państwo Barbara i Włodzimierz Gryciuk
  • Daniel Mrozowski
  • Sklep Ogrodniczy Halina i Henryk Królik
  • Sklep Emilka

Za rok mamy "18 - nastkę" na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Okuniewie

Wioletta Ceglińska