Dzień Mamy i Taty w Słonikach

Dzień  Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech i wzruszenie. W naszej grupie uroczystość tą obchodziliśmy w czwartek 30 maja,  gdzie przed licznie przybyłymi,  najważniejszymi w życiu gośćmi, przedszkolaki mogły zaprezentować swoje liczne talenty.
Pełni zaangażowania recytowali wiersze i śpiewali piosenki o mamie i tacie, wyrażając w ten sposób uczucia przywiązania, miłości, szacunku, a także wdzięczność za trud wychowania. Na twarzach dumnych rodziców dało się zauważyć uśmiech, a czasem nawet łzy wzruszenia. W trakcie przedstawienia rodzice gromkimi brawami dziękowali Słonikom za udany występ.
Po części artystycznej   dzieci wręczyły prezenty –  kolorowe i  pachnące , własnoręcznie wykonane podczas warsztatów mydlarskich  mydełka, które z pewnością przypomną te piękne chwile. Zwieńczeniem całej uroczystości był słodki poczęstunek.

Jeszcze raz życzymy Wam, Drodzy Rodzice, aby takie uczucia towarzyszyły Wam każdego dnia. Nie tylko od święta. Nie tylko w maju!

Autor: Wychowawcy grupy