„Keatingami bądźmy. Wszyscy.” - uroczystość z okazji Dnia Edukacji

Po raz kolejny w gminie Halinów uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku organizatorem wydarzenia byłZespół Szkolno – Przedszkolny w Okuniewie, a uroczystość przygotowana zostałaprzez dyrekcję, nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły.Święto celebrowali z nami: dyrekcje innych szkół z Gminy Halinów,nauczyciele(w tym emerytowani) z naszej gminy, Burmistrz Halinowa, przedstawicieleUrzędu Gminy, przedstawiciele rad rodziców, radni oraz inni zaproszeni goście. Burmistrz podziękował za trud włożony w wychowanie i kształcenie dzieci. Uroczyście wręczono akty nadania stopni awansu zawodowego nauczycielom.

Gminne obchody uświetnił wzruszający występ uczniów z zespołu wokalno – teatralnego pod kierownictwem Pani Katarzyny Noszczak, pod tytułem „Keatingami bądźmy. Wszyscy.”Występ wywołał wiele emocji (nawet łez) i wielu zmusił do refleksji.

„…Keatingami bądźmy. Wszyscy. Nie trzeba eliksirów ani zielarstwa. Wystarczy być. Bo uczniowie zapomną, co usłyszeli od Ciebie w sali szkolnej, ale nigdy nie zapomną, że czuli się przy Tobie ważni, docenieni, wysłuchani i potrzebni.”

Autor: p.A.Kufel