Konkurs rodzinny na "Najpiękniejszą dynię"

Nasze dzieci z zapałem zabrały się do odkrywania królowej wszystkich warzyw jaką jest dynia. W grupie ,,Żyrafki''  dzieci odkrywały i poznawały na różne sposoby walory  dyni. Przedszkolaki w swoich domach wraz z rodzicami ozdabiały dynie wykorzystując do tego różne materiały. Dzieci poprzez wykonywane prace poznały różne kolory, wielkości, gatunki dyń. Jadalne i ozdobne. Zorganizowaliśmy również wystawę prac wykonanych przez dzieci z rodzicami. Było na co popatrzeć – wiele różnych stworów i postaci stworzonych na bazie dyni nie tylko zachwycały efektem końcowym, ale również i pomysłowością! Konkurs na najpiękniejszą dynię zostanie rozstrzygnięty 15 listopada 2019 roku. W konkursie wzięło udział  15-cioro dzieci z rodzicami. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i motywację dzieci do wzięcia udziału w konkursie.

Autor: p. H. Grądzka, p. M. Gawlik