Młodzi siatkarze w akcji

10 grudnia 2015 roku w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Halinowie odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców dla szkół podstawowych. Podczas długiego dnia zmagań młodych siatkarzy odbywały się dwu- setowe pojedynki pomiędzy szkołami z Halinowa, Cisia i Sulejówka. Młodzi zawodnicy reprezentowali świetnie podstawowe techniki umiejętności siatkarskich, nie zabrakło pięknych zagrywek, zbić i bloków. Poziom drużyn był bardzo wyrównany, a o zwycięstwie decydowała ilość zdobytych punktów w poszczególnych spotkaniach. Nasi zawodnicy przywieźli z tej imprezy srebrne medale. Szkołę reprezentowali: Daniel Skoczek, Patryk Nagraba, Piotr Jaczewski, Patryk Bułanowski, Igor Brudziński, Marcin Marczak, Bernard Olszewski, Daniel Krasnodębski, Maciej Brodowski, Kuba Lenartowski. Opiekunem zawodników był nauczyciel wf Bartłomiej Turczyński.

Poniżej wyniki:

1 miejce SP nr 3 Sulejówek