Święto Babci i Dziadka w grupie „Rybki”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre.  Dlatego 5 lutego 2020r dzieci z grupy „Rybki” gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.  Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci zaprezentowały piosenki i krótkie wierszyki oraz wręczyły drobne upominki. Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, mając nadzieję, że przyniósł one dużo radości i wzruszeń.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla naszych gości a Mamie Marcela za przekazanie zdjęć z uroczystości.

Autor: p. M. Rutkowska, p. M. Roguska