WIELKIE SPRZATANIE - akcja Samorządu Uczniowskiego

Drodzy Rodzice i Uczniowie! Mamy nadzieję, że czujecie się dobrze i tęsknicie za szkołą tak jak my. 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Dlatego Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych Uczniów i Rodziców do wzięcia udziału w akcji WIELKIE SPRZĄTANIE. Zachęcamy, aby każdy z Was podczas wiosennych spacerów z Rodziną, pomógł uwolnić naszą planetę z zalegających butelek, papierów, torebek foliowych i wszystkich innych śmieci, które zanieczyściły naszą Ziemię przez ludzką niechlujność. Jeśli każdy z Was przyłączy się do tego przedsięwzięcia, to skutki będą widoczne w bardzo krótkim czasie. Wystarczy, że zapełnicie jeden worek na śmieci, a NASZ ŚWIAT STANIE SIĘ PIĘKNIEJSZY. Jeśli macie ochotę przyłączyć się do projektu WIELKIEGO SPRZĄTANIA, to przysyłajcie zdjęcia na adres: dorota.borowik@szkolaokuniew.pl, jak pomagacie naszej planecie w swojej okolicy. Czekamy na nie do 17.05.2020r. Utworzymy z nich fotorelację, która pojawi się na stronie szkoły i Facebooku. Warunki, które należy spełnić, by wziąć udział w akcji: - zgoda rodzica - posiadanie rękawiczek w czasie zbierania śmieci - posiadanie własnego worka na śmieci. Przypominamy też, że młodsi uczniowie muszą być pod opieką Rodziców. Razem możemy więcej!