Biegi przełajowe

W poniedziałek (27.09) odbyły się długo wyczekiwane zawody sportowe dla uczniów naszej gminy. Około 75 zawodników rywalizowało w biegach przełajowych na trasie w pięknym lesie przy SP w Chobocie. Indywidualnie każdy walczył o medal, ale oprócz tego zbierał pkt. do klasyfikacji drużynowej. Nasze dzieci spisały się fantastycznie. Złoto indywidualnie zdobyły: Ślęzak Lena (4SP), Antoniak Alicja (5a), Brąz: Zuzanna Rosik( 6SP) oraz Julia Łaniewicz (8a).

Wśród chłopców medale zdobyli: Aleksander Wyganowski 7b ( złoto), Brudziński Miłosz 5a, Adam Witek 6SP, Brudziński Olaf 8b ( srebro ), Tyborowski Antoni 7a, Wesołowski Cezary 8b ( brąz ). Drużynowo minimalnie przegraliśmy z ZSP Halinów i odebraliśmy puchary za II miejsce, ale zdecydowanie wszystkim należą się wielkie brawa za walkę i zaangażowanie.

Autor: Michał Parszewski