Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Wczoraj był wyjątkowy dzień, który z radością i sentymentem wspólnie świętowaliśmy.
To zakończenie roku szkolnego, chwila, w której możemy spojrzeć wstecz na wszystkie osiągnięcia, wyzwania i wspólne doświadczenia, które nas wszystkich kształtowały w minionym roku.
Drodzy Uczniowie!
Niech to zakończenie roku szkolnego będzie momentem refleksji i podsumowania. Zastanówcie się nad swoimi osiągnięciami, celebrujcie swoje postępy i dziękujcie tym, którzy wam pomogli.
Nie zapominajcie, że edukacja to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także kształtowanie charakteru i wartości. Dążcie do tego, by być nie tylko dobrze wykształconymi, ale przede wszystkim dobrymi ludźmi. Bądźcie uprzejmi, wspierajcie się nawzajem i szanujcie innych.
Niech wakacje będą czasem odpoczynku, ale również okazją do poznawania nowych miejsc, ludzi i zjawisk, rozwijania swoich zainteresowań i czerpania radości z życia. Niechaj Wasze marzenia będą wielkie, a Wasze działania jeszcze większe.
Dziękujemy Panu Burmistrzowi Adam Ciszkowski za ogromną pomoc i wsparcie. Dzięki Pana staraniom szkoła nasza wypiękniała z zewnątrz i powoli nabiera swojej mocy wewnątrz.
Dziękujemy Nauczycielom i Pracownikom za ich zaangażowanie, pokonywanie trudów dnia codziennego, rozwijanie kreatywności wśród uczniów i odkrywanie ich talentów.
Rodzicom, na czele z Radą Rodziców za obecność Rodzice Dzieciom - Rada Rodziców 2022/2023 Okuniew , wsparcie i zaangażowanie, które przyczyniły się do tworzenia doskonałych warunków edukacyjnych dla naszych uczniów.
WSPANIAŁYCH WAKACJI!!!!