Jasełka

15 grudnia klasa 6 wraz z młodszymi uczniami, przygotowana przez siostrę Beatę Karwowską, przedstawiła jasełka. Nie były one typową historią narodzin Jezusa. Pokazywały współczesnych ludzi, którzy w pogoni za dobrami materialnymi często zapominają o Bogu i prawdziwej istocie Bożego Narodzenia. Przedstawienie uświetnili też uczniowie, którzy zaśpiewali kolędy pod przewodnictwem p. Kasi Rzeplińskiej i p. Katarzyny Noszczak.

Dziękujemy klasie 6, wszystkim zaangażowanym uczniom, siostrze Beacie, p. Noszczak i p. Rzeplińskiej za wspaniały występ.

Tradycyjnie nie mogło też zabraknąć kiermaszu, zorganizowanego przez Radę Rodziców, na którym można było nabyć piękne ozdoby i stroiki przygotowane przez naszych uczniów i przedszkolaków. Ponadto Rada Rodziców przygotowała też świąteczną aukcję, z której dochód przeznaczony będzie na rzecz naszych dzieci.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy byli w tym dniu z nami w szczególności do Burmistrza Halinowa - p. Adama Ciszkowskiego i sołtysa Okuniewa - p. Krzysztofa Piwowarskiego.